Nikon D7200 BODY הדר

מצלמת רפלקס מקצועית Nikon D7200 גוף בלבד
מבצע ניקון- המחיר בתוקף עד ה 20.01.17

מוצרים נלווים

3,090

סקירה כללית

מתקדמים למצוינות עם מצלמת D7200 המתוחכמת. המצלמה הריפלקסית הדיגיטלית המהירה בפורמט DX מספקת תמונות סטילס מרהיבות, מצטיינת בצילומי וידאו ובעלת כושר חיבור מלא. היא מהירה, רב-תכליתית ומוכנה למלא את כל השאיפות שלך.

המצלמה מדגם D7200 שואפת למושלמות. מיקוד אוטומטי מוביל בקטגוריה – שעד כה היה זמין רק במצלמות המקצועיות האגדתיות מבית Nikon – מבטיח תיעוד מדויק של נושא צילום ברמה של עד ‎. תפריט ייעודי להגדרות סרטונים ואפשרויות מתקדמות לבקרת שמע מספקים גמישות רבה יותר ליוצרי סרטים. פונקציות לצילום של שובלי אור וסרטונים עם קיטועי זמן חלקים מרחיבות את האפשרויות היצירתיות, ועדשות NIKKOR מבטיחות פרטים עשירים. תמיכה מובנית ב-Wi-Fi וב-NFC‏ מאפשרת העלאה קלה של תמונות סטילס מרשימות.

פירוט עשיר של 24.2 מגה-פיקסל: קבל רמה חדשה של איכות תמונה. חיישן התמונה בפורמט DX של D7200, המתוכנן במכוון ללא מסנן מעביר נמוכים אופטי (OLPF), מנצל את מלוא הרזולוציה של 24.2 מגה-פיקסל כדי לצלם בחדות תמונות בעלות טווח דינמי רחב, מעט רעש והדרגתיות צבעים עשירה.

EXPEED 4: מקדם את הביצועים הכוללים של המצלמה לקבלת תוצאות מרהיבות. מאפשר עיבוד תמונה וביצועי ISO מעולים, וכן סרטונים בקצבי צילום גבוהים יותר.

מיקוד אוטומטי מסוג Multi-CAM 3500 II עם 51 נקודות: עם מערכת מיקוד אוטומטי, שעד כה היתה זמינה רק במצלמות המקצועיות של Nikon, דגם D7200 מציע דיוק מרשים. המערכת רגישה עד לרמה של ‎-3 EV‏ (ISO 100, ‏20‎ °C/68 °F), כך שבאפשרותך לצלם תמונות חדות, גם בחשיכה. חמישה עשר חיישנים מסוג צלב במרכז‬ מספקים צילום איכותי של נושאי צילום. נקודת מרכז אחת היא תואמת-f/8, ולכן מאפשרת שילובים נוספים של עדשה/מכפיל.

קיטוע של 1.3x: הרחב את כיסוי המיקוד האוטומטי והגדל את הטווח ואת המהירות. מצב קיטוע מרחיב את הטווח של עדשות DX פי 1.3x, כמעט מכפיל את אפקט הטלפוטו של עדשות FX, ומאפשר לך לצלם בקצב של עד 7 ת/ש. מצב זה מאפשר גם ל-51 נקודות המיקוד של מערכת המיקוד האוטומטי לכסות את כל המסגרת.

Picture Control 2.0: קבל שליטה מוחלטת על רמות החידוד, הניגודיות, הבהירות, הגוון והרוויה בעת צילום תמונות סטילס וסרטוני וידאו. מאפשר עיבוד פשוט יותר לאחר הצילום עם ההגדרה Flat (שטוח), לקבלת טווח דינמי מרבי; קבל פרטים חדים בעזרת ההגדרה Clarity (בהירות). ניתן להתאים חזותית את ההגדרות בזמן הצילום, ולייעל את תהליך הצילום על-ידי שמירה של הגדרות מסוימות עבור סרטונים ותמונות סטילס בתפריט ייעודי.

סרטון Multi-area D-Movie: צלם וידאו באיכות שידור עם רעש מופחת באופן ניכר, בפורמטי מסגרת מרובים. הקלט סרטוני HD מלא בפורמט DX בקצב של עד 25p/30p; ניתן גם לעבור למצב קיטוע 1.3x להרחבת טווח הטלפוטו, ולהקליט בקצב של עד 1080/50p/60p. המצלמה מציעה פלט HDMI נקי, וכן צילום מקביל של קטעי וידאו ברזולוציה מלאה במצלמה ובמקליט חיצוני.

חופש יצירה קולנועי‬: מגוון שלם של הגדרות מאפשר לך לשלוט באופן מלא על קטעי הווידאו שאתה יוצר. עבור בצורה חלקה בין אזורים חשוכים ואזורים בהירים בעזרת בקרת ISO אוטומטית במצב M. צלם במצב Zebra (תצוגת אזורים מוארים) כדי לראות את המקומות המדויקים שיש בהם יש אזורים מוארים בולטים על-גבי צג המצלמה. החל את ההגדרה Flat Picture Control להדרגתיות צבעים פשוטה יותר בשלב העיבוד שלאחר הצילום.‬ תפריט סרטונים ייעודי מאפשר לך לאחסן את כל הגדרות הסרטונים במקום אחד.

שמע באיכות גבוהה: הקלט סרטונים שנשמעים בדיוק כפי שאתה רוצה עם האפשרויות הרבות לבקרת שמע של D7200. ניתן לבחור את טווח הצליל (רחב/קול) ולצמצם רעשים של רוח בעת ההקלטה דרך המיקרופון המובנה. לחופש מרבי להקלטת צליל ישירות מהמקור, המיקרופון האלחוטי ME-W1 של Nikon מקליט שמע באיכות גבוהה ממרחק של עד 50 מטר.

עינית בהירה: מספקת כיסוי עינית של כ-100% ונראות מרשימה בחוץ, גם כשתנאי התאורה האחורית קשים. היא כוללת אלמנט של תצוגת EL אורגנית להצגת מידע בבהירות ועם ניגודיות גבוהה, עם צריכת חשמל נמוכה.

צג עם אפשרות לכוונון צבע: שנה את איזון הצבע והבהירות של המסך לכל כיוון כך שיתאים להעדפות האישיות שלך. מסך ה-RGBW LCD בגודל 8.0 ס"מ (3.2 אינץ') עם 1,229 אלף נקודות וציפוי נגד השתקפות, מאפשר הפעלה קלה בכל תנאי אפשרי.

קשיחות ועמידות: גוף המצלמה מדגם D7200, שתוכנן לעמוד בתנאים קיצוניים, הנו עמיד בפני אבק, נזקי מזג האוויר ונפילות. המכסה האחורי והעליון, העשויים מסגסוגת מגנזיום, משפרים את העמידות ועמידות יחידת ההסגר נבדקה ב-150,000 שחרורים.

עדשות NIKKOR: מצלמת D7200 תואמת להיצע המלא של עדשות בפורמט DX של Nikon ולמבחר רחב של עדשות FX. הודות לעוצמת ההפרדה יוצאת הדופן שלהן, עדשות NIKKOR מספקות תוצאות מדהימות, והגודל הקומפקטי של עדשות בפורמט DX הוא יתרון משמעותי כאשר אינך מעוניין לשאת מטען כבד או רוצה לצלם תמונות טלפוטו. אם תצלם במצב קיטוע 1.3x תוכל להרחיב את טווח הטלפוטו של עדשה מסוג AF-S DX NIKKOR 18–300mm f/3.5–6.3G ל-390 מ"מ, שווה ערך.

מבזק מובנה: עם בקרת מבזק i-TTL חכמה ופונקציית בקר המאפשרות לך להפעיל באופן אלחוטי עד שתי קבוצות של אביזרי Speedlight של Nikon מהמצלמה, ולשלוט עליהן.

מערכת תאורה יצירתית: השתמש ב-D7200 עם מגוון רחב של אביזרי Speedlight המציעים הזדמנויות מגוונות לצילום יצירתי במבזק אלחוטי או כזה המורכב על המצלמה. מערכת התאורה היצירתית המובילה בקטגוריה של Nikon, כוללת מבזקים מהירים ומתקדמים כמו ה-SB-700, ומבזקים כמו ה-SB-500, הכוללים נורית LED מובנית בעוצמה גבוהה – אביזר מושלם להקלטת סרטונים.

הפעלה מרחוק: אביזרים ייעודיים מעניקים לך אפשרויות מרובות לבקרה אלחוטית ושידור של תמונות. שחרר את המצלמה מרחוק דרך התקן חכם באמצעות ה-Wi-Fi המובנה של המצלמה והיישום הייעודי WMU.‏¹ לשליטה רבה יותר על צילום אלחוטי, השתמש במקלט-משדר האלחוטי מדגם WR-R10 והמשדר האלחוטי מדגם WR-T10, או שלוט על הגדרות המצלמה שלך עם שלט רחוק אלחוטי מדגם WR-1. כדי להתחבר לרשת Ethernet ולרשת LAN אלחוטית, השתמש במשדר הנתונים האופציונלי מדגם UT-1 ביחד עם המשדר האלחוטי מדגם WT-5.

תמיכה ב-NFC: העבר בקלות תמונות להתקן חכם תואם NFC. פשוט גע ב-D7200 עם התקן חכם – כך תוכל להעביר את התמונה המוצגת על מסך ה-LCD של המצלמה.

‏‫תכנון חסכוני באנרגיה: צלם במשך פרק זמן ארוך יותר בטעינה אחת. לצילום של עד 1,110 תמונות סטילס ועד 80 דקות של קטעי וידאו³ בטעינה יחידה של סוללה נטענת Li-ion קומפקטית וקלה מדגם EN-EL15.

מדיית אחסון: שני חריצים לכרטיס SD מאפשרים חוויית צילום חלקה יותר. שני חריצי הכרטיסים תואמים לכרטיסי SDXC ו-UHS-I בנפח גבוה.

התוכנה הכלולה: התהליך היצירתי לא מסתיים בפעולת הצילום בלבד. תוכנה ייעודית של Nikon מספקת דרך מקיפה לייבוא, ארגון, עריכה ושיתוף של תמונות או סרטונים. הפק הנאה ממגוון רחב של אפשרויות עריכה עבור קובצי הסרטונים שלך, כולל אפשרות להתאים פרמטרים של Picture Control. הפק את המרב מפונקציות המאפשרות העלאות מיידיות לרשתות חברתיות.

רזולוציה 24.2 מגה פיקסל
פוקוס 51 נקודות פוקוס
משקל 765 גרם
רזולוציית וידאו מקסימלית 1920 x 1080: 60p
חיישן APS-C