קיט חצובת סיבי פחם Manfrotto Befree GT

חצובת קרבון מבית חברת Manfrotto קומפקטית במיוחד
משך האחריות שנה
נותן האחריות יבואן רשמי
ימי משלוח 21 ימים
מוצרים נלווים

1,788

קיט מקצועי לצלמים מקצועיים: חצובת סיבי פחם Manfrotto Befree GT עם ראש כדורי 496. זוהי חצובת הטיולים המקצועית ביותר של היצרנית האיטלקית אשר משלבת באופן מושלם בין איכות, חוזק וניידות: 43 ס"מ בלבד במצב מקופל, ועמידות לציוד במשקל של עד 10 ק"ג.
עיצובה הארגונומי מאפשר לתפעל אותה בקלות ובזריזות מבלי לבזבז זמן יקר. בסיס הרגליים תוכנן ליציבות מרבית בכל תנאי שטח, ושומר את המצלמה יציבה ומוכנה תמיד לצילום הבא. בנוסף, מנגנון נעילת הרגליים M-Lock מאפשר לשחרר ולנעול את הרגליים בתנועה סיבובית מהירה וקלה. נועלי הרגליים אינם כוללים חלקים נעים, ובמצב מקופל נמצאים סביב הראש וחוסכים מקום רב.
מנגנון הנעילה של זוויות הרגליים ארגונומי ותוכנן לשמאליים או ימניים. ניתן לכוון כל רגל לזווית שונה, וליהנות מוורסטיליות מלאה לקבלת קומפוזיציות מיוחדות בצילומי חוץ. בדומה לחצובות המקצועיות של מנפרוטו מסדרות 190 ו-055, גם דגם זה כולל את פטנט Easy Link לחיבור מגוון אביזרים חיצוניים: תאורת לד, רפלקטור ועוד.
ראש כדורי 496 מגיע יחד עם החצובה ומעניק תנועה חלקה ומדויקת לכל זווית צילום. הראש כולל שלושה בוררים לוורסטיליות מלאה בכל מצב צילום: בורר מרכזי לנעילת הכדור, בורר לבחירת עוצמת החיכוך, ובורר נוסף הנועל את הראש על הציר האופקי לקבלת צילומים פנורמיים יפהפיים.
כדי להבטיח תאימות מלאה לכל המצלמות, הראש מגיע עם פלטת 200PL-PRO (Manfrotto RC2 / Arca-swiss) מאלומיניום המתחברת באופן קבוע למצלמה. הפלטה מתאימה לכל הראשים ולמרבית החצובות של מנפרוטו הקיימות היום, ומאפשרת שליפה זריזה של המצלמה ללא פירוק חלקים.
שילוב של עמידות, ניידות, ותפעול קל ונוח הופך את Befree GT לחצובה המקצועית ביותר עבור צלמים המחפשים ביצועים גבוהים במיוחד – גם בטיולים. זה הזמן להתקדם לחצובה המאפשרת צילומים נועזים ויצירתיים יותר, עם ביטחון מלא בציוד שישרת אתכם בנאמנות ולעולם לא יאכזב אתכם.
משקל 1.55 ק"ג
משקל נשיאה מקס' 10 ק"ג
גובה מקסימלי 162 ס"מ