עדשה Nikon AF-S DX NIKKOR 35mm
הדר

עדשת פריים 35 מ"מ עם צמצם גדול, זכוכית ED ומנוע פוקוס פנימי

משך האחריות שלוש שנים
נותן האחריות הדר
ימי משלוח 7 ימים
מוצרים נלווים

790

סקירה כללית

עדשת פריים מהירה בפורמט FX בעלת מפתח צמצם בהיר של f/1.8 ואורך מוקד קלאסי של 35 מ"מ.

עם שילוב חזק של אורך מוקד קלאסי ומהירות מפתח צמצם, עדשה רב-שימושית וקלת-משקל זו מושלמת לצילומי רחוב ודיוקנאות סביבתיים כמו גם לנופים רחבים.
אורך המוקד של 35 מ"מ יוצר תמונות כובשות ועל-זמניות, בעוד שמפתח הצמצם המרבי המהיר של f/1.8 מספק אפקט טשטוש חלק להפליא ותצלומים בהירים בתאורה נמוכה. עם עיצוב אופטי המיועד להתאים לחיישנים ברזולוציה גבוהה ומבנה נייד להפליא, עדשה זו מעניקה לך את החופש לצלם סצינות מגוונות במלוא יופיין.

עדשת פריים מהירה של 35 מ"מ בפורמט FX(‏52.5 מ"מ בשימוש עם מצלמה ריפלקסית בפורמט DX של Nikon): מציעה פרספקטיבה רחבת-זווית במידה בינונית, מושלמת לצילומי רחוב, לדיוקנאות סביבתיים ולנופים.

אסתטיקה קלאסית: צלם תמונות כובשות ועל-זמניות. אורך המוקד של 35 מ"מ הוא בחירה נהדרת כשאתה מעוניין לצלם את הסביבה בלי לפגוע באינטימיות של נושא הצילום.

מפתח צמצם מרבי מהיר של f/1.8: מספק אפקט טשטוש עדין חלק, הפרדה ברורה בין נושא הצילום לרקע, מהירויות סגר גבוהות יותר, תמונות ברורות בתאורה נמוכה ותמונה בהירה בעינית.

ביצועים אופטיים מעולים: מקורות אור נקודתיים משוחזרים עם מידה נמוכה מאוד של העיוות האופטי המוצג כבוהק דמוי חץ. המבנה האופטי כולל אלמנט זכוכית ED אחד ואלמנט עדשה אספרית אחד לקבלת תמונות חדות בצבעים עזים.

תמונות ברזולוציה גבוהה: עדשה זו, המתוכננת כדי להתאים לחיישנים מודרניים בעלי רזולוציה גבוהה, מספקת בהירות וחדות מדהימות בכל שטח המסגרת ומאפשרת לצלם תמונות וסרטוני HD מרשימים.

קומפקטית וקלה: העדשה קלה וקומפקטית במידה משמעותית יותר מהמקבילה המקצועית שלה, ומציעה את הניידות שאתה זקוק לה.

SWM‏ (מנוע על-קולי שקט): לקבלת מיקוד אוטומטי מהיר ושקט.

מרחק מיקוד מינימלי: ‏0.25 מ'.

שני מצבי מיקוד: מצב מיקוד M/A (מיקוד אוטומטי עם עדיפות ידנית) ו-M (מיקוד ידני).

משקל 305 גרם
מרחק פוקוס מינימלי 0.25 מ' ממישור המוקד
קוטר עדשה 58 ממ
מייצב (VR) לא קיים
צמצם 1.8 מ"מ