מצלמת Nikon DF + 50/1.8 הדר

מצלמת DF מקצועית בעיצוב רטרו עם הגרסה המעוצבת מחדש של עדשת AF-S 50mm f/1.8 NIKKOR

משך האחריות שנתיים
נותן האחריות הדר
ימי משלוח 7 ימים
מוצרים נלווים

7,990

מערכה בסגנון רטרו. כוללת את מצלמת Nikon Df והגרסה המעוצבת מחדש של עדשת AF-S 50mm f/1.8 NIKKOR. עם מפתח צמצם מרבי מהיר של f/1.8, העדשה בערכה זו מושלמת למצבי תאורה נמוכה או כאשר נדרש עומק שדה רדוד. עיצוב הרטרו הוא מחווה לעדשות NIKKOR הקלאסיות ומתאים בצורה מושלמת למראה של Nikon Df.

סקירה כללית

לחוות את העוצמה של אהבת הצילום עם Nikon Df

עם עיצוב בסגנון רטרו ואותו חיישן של 16.2 מגה-פיקסל בפורמט FX המורכב במצלמת הדגל Nikon D4, מצלמה זו מביעה תשוקה לצילום הן בצורה והן בתוכן.

ניתן להשיג תמונות עשירות בפרטים עם מעברי צבע הדרגתיים חלקים בכל תאורה, הודות לטווח דינמי רחב ולרגישות אור הניתנת להרחבה עד ערך מדהים של ISO 204800 (שווה-ערך). אם מוסיפים לכך את מערכת המיקוד האוטומטי בעלת הרגישות הגבוהה, המדידה המושלמת והביצועים המהירים, Nikon Df אולי נראית כמו מצלמת 35 מ"מ קלאסית של Nikon, אך היא מכילה את הטכנולוגיות העדכניות ביותר.

תכונות עיקריות

חיישן CMOS בפורמט FX (מסגרת מלאה) עם 16.2 מגה-פיקסל

המצלמה Df, המצוידת באותו חיישן תמונה של דגם הדגל Nikon D4, מציעה תמונות עשירות בפרטים עם מעברים הדרגתיים חלקים בין גוונים.

חיישן CMOS בפורמט FX (מסגרת מלאה) עם 16.2 מגה-פיקסל

העיצוב האגדי של Nikon

עם מראה בהשראת מצלמות Nikon הקלאסיות ברוחב סרט 35 מ"מ וטכנולוגיה מדגמי המצלמות הריפלקסיות הדיגיטליות המקצועיות החדשות ביותר של Nikon, ‏Df היא מצלמה המיועדת לצילום טהור.

העיצוב האגדי של Nikon

ניידות במסגרת מלאה

בוא להתנסות בריגוש היצירתי של צילום בפורמט FX בכל מקום שבו אתה נמצא, הודות לגוף הקומפקטי במשקל של כ-710 גרם.

ניידות במסגרת מלאה

ביצועים מדהימים בתאורה נמוכה

ביצועים מדהימים בתאורה נמוכההודות לרגישות ISO של 100-12,800, הניתנת להרחבה עד 204800 (שווה-ערך), Df מספקת תמונות עם פרטים עדינים ורמת רעשים מזערית, גם כאשר מצלמים בתנאי תאורה מאתגרים.

ביצועים במהירות גבוהה

ביצועים במהירות גבוההזמן ההפעלה הוא כ-0.14 שניות* וההשהייה של שחרור הסגר היא 0.052 שניות*. צילום רציף במהירות גבוהה זמין בקצב של עד ‎5.5 ת/ש, הן בפורמט FX והן בפורמט DX.

EXPEED 3

EXPEED 3מעבד התמונה המהיר ורב-העוצמה של Nikon מבטיח קבלה של תמונות ברורות להפליא עם שעתוק צבע מצוין ומעבר גוונים הדרגתי מעולה, אפילו בצילום בערכי ISO גבוהים.

רזולוציה 16.2 מגה פיקסל
פוקוס 39 נקודות מיקוד
משקל כ- 765 גרם עם סוללה וכרטיס זיכרון אך ללא מכסה גוף; כ-710 גרם (גוף המצלמה בלבד)
חיישן CMOS בגודל 36.0 x ‏23.9 מ"מ