מצלמה Nikon Coolpix P900 הדר

מצלמת דמוי מקצועית P900 של Nikon

משך האחריות שנתיים
נותן האחריות הדר
ימי משלוח 21 יום
מוצרים נלווים

2,350

סקירה כללית

אם אתה צלם נלהב של חיות בטבע או של שמי הלילה, הזום האופטי המדהים של 83x במצלמה COOLPIX P900 של 16 מגה-פיקסלים, מאפשר לך לצלם פרטים שאינם גלויים לעין בלתי מזוינת. צלם באופן מיידי עם מיקוד אוטומטי מהיר ועיכוב קצר בזמן הצילום, בזמן שזיהוי אופטי כפול עם 5.0 עצירות להפחתת רעידות מפחית את הטשטוש.

התחל ליהנות מקומפוזיציה עם הצג בעל הזווית המשתנה והעינית האלקטרונית המובנית, לצילום תמונות סטילס מפורטות עם טווח סופר-טלפוטו וסרטוני HD מלא. תמיכה מובנית בטכנולוגיית GPS/GLONASS/QZSS מאתרת מיקומי צילום ותוכל לשתף באופן מיידי תמונות הודות לתמיכה מובנית ב-Wi-Fi®¹ וב-NFC².

COOLPIX P900 – בעלת העיצוב המותאם לצילום נוח – מקרבת אותך יותר מתמיד ליופיו של הטבע.

צג LCD גדול בעל זווית משתנה: קל לגלות נקודות מבט יצירתיות ולקבוע קומפוזיציה של פעולה המשתנה במהירות בעזרת צג ה-LCD הגמיש בעל הזווית המשתנה, בגודל 7.5 ס"מ/3.0 אינץ' עם 921 אלף נקודות, בטכנולוגיית Clear Color Display‏ (RGBW). ציפוי מונע השתקפות מבטיח ראות אופטימלית בכל תנאי התאורה.

סרטוני HD מלא: סרטוני HD חלקים במיוחד (1080/60p) מגיעים עם צליל באיכות גבוהה, בעזרת מיקרופון שמשנה את הכיוון כאשר אתה מתקרב או מתרחק בזום. עבור בקלות מתמונות סטילס לצילום סרטונים באמצעות לחצן הסרטה ייעודי.

סרטון קיטועי זמן: ניתן ליצור בקלות קיטועי זמן מרשימים. בחר סצינת צילום כדי לצלם סרטון במרווחי זמן של 10 שניות, מתמונות סטילס שצולמו במרווחי זמן.

מיקרופון עם זום: סרטוני ה-HD המלא שלך יהיו מאופיינים בצליל כיווני באיכות גבוהה, משום שמיקרופון הזום משנה את הכיוון בהתאם לפעילות הזום ברגע הנתון.

אלמנט של זכוכית ED מחוזקת: תוכל לצלם נושאי צילום בפירוט עשיר בעזרת הזום החזק במיוחד, בעוד גליל העדשה ממשיך להיות קומפקטי ולספק מאפיינים מעולים של סטייה כרומטית, הודות לאלמנט זכוכית ה-ED המחוזקת.

מצב 'צפייה בציפורים' ומצב 'ירח': נושאים קשים לצילום, כגון הירח וציפורים, הופכים להיות קלים לצילום הודות לבורר סצינות אוטומטי המאפשר מיקוד פשוט והגדרות פשוטות, כך שתקבל תמיד תוצאות מרהיבות.

זווית צפייה רחבה: תוכל להשיג בקלות קומפוזיציה יצירתית וזוויות צפייה יוצאות דופן הודות לצג ה-LCD בעל זווית הצפייה הרחבה. צלם בזווית גבוהה מעל מכשולים, או בזווית נמוכה כדי להגיע לנקודת המבט של חיות.

לחצן פונקציה (Fn) ניתנן להתאמה: התאם אישית את חוויית הצילום שלך על-ידי הקצאת פונקציות שאתה משתמש בהן לעתים קרובות ללחצן Fn. לאחר מכן ניתן לשנות את ההגדרות בלחיצה אחת.

גלגל מצבים: הגישה להגדרות חשובות כגון חשיפה ידנית (P/S/A/M) הופכת להיות קלה יותר באמצעות גלגל המצבים, שנמצא בחלק העליון של המצלמה כדי שתוכל לתפעל אותה ביד אחת.

מיקוד אוטומטי עם איתור מטרה: התרכז בחלק היצירתי של קביעת הקומפוזיציה – מיקוד אוטומטי מהיר ומדויק מאתר את הנושאים שלך בצורה מושלמת וממקד אותם באופן אוטומטי.

COOLPIX Picture Control: נהל בקלות את המראה של התמונות באמצעות אפשרויות של Picture Control כגון 'נייטרלי' לצילומים טבעיים, 'חי' לתמונות צבעוניות, 'חדגוני' לתמונות בשחור-לבן או 'מותאם אישית' להתאמה של עד שתי הגדרות, כגון ניגודיות או רוויה.

עינית אלקטרונית מובנית: קביעת הקומפוזיציה של התמונות הנה נטולת מאמץ – ללא קשר לסגנון הצילום שלך – הודות לחיישן עין המשתנה באופן אוטומטי מצילום תצוגה, ככל שהעין שלך מתקרבת לעינית.

לחצן להחזרת זום מהירה: קל ללכוד מחדש את נושא הצילום שנעלם מהמסגרת בצילום סופר-טלפוטו, באמצעות לחצן בלחיצה אחת הנמצא ליד בקרת הזום, אשר מחזיר אותך במהירות למיקוד רחב-זווית.

בקרת זום צדית: בקרת הזום הצדית מבטיחה שהתמונות והסרטונים שלך יהיו תמיד חדים וחלקים, ומאפשרת להפעיל את הזום ביד שמאל כדי למנוע את רעידת המצלמה ולשמור על היציבות שלה.

חיי סוללה ארוכים: המשך לצלם למשכי זמן ארוכים יותר הודות לעיצוב סוללה משופר וחסכוני באנרגיה, שמספק קיבולת משופרת הן עבור תמונות סטילס והן עבור סרטונים באיכות HD מלא.

פיצוי הבזק: קבל חשיפות באיזון מושלם עם פיצוי הבזק (‎-2 עד ‎+2 EV) שעוזר לאזן את רמת המבזק על נושא הצילום עם הרקע, לתמונות בעלות מראה טבעי.

19 מצבי סצינה: המצלמה שלך יכולה לייעץ לך לגבי ההגדרות הטובות ביותר לתנאי הצילום. פשוט בחר בסצינה המתאימה ביותר לנושא ולתנאי הצילום, והמצלמה תבצע מיטוב אוטומטי של ההגדרות.

EXPEED C2: מובטחת לך איכות תמונה מרשימה הודות להפעלה במהירות גבוהה וביצועים ברגישות גבוהה של מערכת עיבוד התמונה המהירה ורבת-העוצמה של Nikon.

משקל 899 ג'
מגה פיקסל 16.1 MP
רזולוציית וידאו 1080@30 pft
מייצב תמונה קיים
WIFI קיים